O společnosti Telpres, s.r.o.

Téměř 32 let přináší, jako jedno z prvních vydavatelství na tehdejším trhu, česká firma Telpres, s.r.o., milovníkům luštění chvíle příjemné zábavy, poučení i zajímavých informací.

Na počátku stála dobrá myšlenka, která se osvědčila, což dokazuje dlouholetý zájem luštitelů o tyto časopisy. Přináší mnoha lidem nejen radost, ale i užitek.

Filozofií naší firmy je: Kdo luští, ten se nenudí. I proto můžete najít na titulních stranách našich časopisů symbol „bomby“ proti nudě.

Na základě zkušeností lze poněkud pozměnit vžitý názor, že luští převážně starší lidé.

Třeba sudoku, které rozvíjí logické myšlení, luští ráda i mladá a střední generace. Číselné i klasické švédské křížovky rozvíjí a obohacují naši slovní zásobu. A osmisměrky, které bystří postřeh, si oblíbili milovníci méně náročné zábavy. Telpres ovšem také, jako jediné vydavatelství na trhu, vydává titul Osmisměrky trochu jinak, který nabízí již složitější osmisměrky, a to lomené, lomené ostroúhlé, shlukové, trojúhelníkové, čtvercové apod.

Každopádně křížovky, osmisměrky, sudoku i různé jiné luštění, se stalo součástí našich životů a není snad nikdo, kdo by alespoň jednu takovou hru se slovy či číslicemi nevyluštil, nebo se o to alespoň nepokusil. Dokladem toho, že luštění je ve velké oblibě, je i množství luštitelů, posílajících vyluštěné tajenky do redakce.

Vydavatelství Telpres v současné době vydává 20 časopisů křížovek, osmisměrek i sudoku, v nichž si luštitelé nejen „potrápí“ mozek při luštění, ale také se dozví leccos zajímavého a poučného o světě, nebo se zasmějí u vtipů, které křížovky a osmisměrky doprovázejí. Luštitelé mohou tajenky posílat ke slosování a při troše štěstí vyhrát některou z peněžitých cen.

Přejeme Vám, aby Vás křížovky, osmisměrky i sudoku z Telpresu vždy bavily a zpříjemnily Vám chvíle volna.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.